2016 Sosyal Hizmet Öğrenci Organizasyonları

1422

Sosyal Hizmet Öğrenci Kongresi “Sosyal Hizmetin Gündemi ve Geleceği”

Geçtiğimiz yıl İstanbul’da yapılan öğrenci kongresi bu yıl 23-24 Nisan tarihinde Ankara’da yapılacaktır.23-24 Nisan 2016 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Sosyal Hizmet Öğrenci Kongresi’nin hiçbir kurum, üniversite, zümre veya yapıyla bağlantısı yoktur yalnızca sosyal hizmet öğrencilerinin sorumluluğu ve kendi içlerindeki organizasyonuyla gerçekleştirilecektir.
Sosyal Hizmet Öğrenci Kongresi’ne açıköğretim bölümleri dahil olmak üzere Türkiye’deki tüm sosyal hizmet bölümü lisans, yüksek lisans, doktora öğrencileri kongre konuları doğrultusunda bildiri gönderebilmektedir.
Bildiri Özetlerinin Gönderilmesi İçin Son Tarih: 25 MART 2016
Kabul Edilen Bildirilerin İlan Edilmesi: 4 NİSAN 2016

Kongre facebook sayfası için tıklayınız

4.Sosyal Hizmet Öğrenci Kurultayı

Birinci ve ikincisi Ankara’da, üçüncüsü İstanbul’da gerçekleştirilen Sosyal Hizmet Öğrenci Kurultayı, 2016 yılında Ankara’da yapılacaktır. Kurultay tarihi ve detaylarına ilişkin bilgiler kurultay facebook sayfası üzerinden duyurulacaktır.

Kurultay facebook sayfası için tıklayınız

SHUDER 2.Sosyal Hizmet Öğrenci Kongresi

SHUDER Öğrenci Komisyonu tarafından organize edilen ve bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Sosyal Hizmet Öğrenci Kongresi’nin Kasım 2016’da gerçekleşmesi planlanıyor, kongre hazırlıkları devam etmektedir.

SHUDER Öğrenci Komisyonu facebook sayfası için tıklayınız

Sosyal Hizmet Ulusal Gençlik Kampı

20-24 Temmuz 2015 tarihleri arasında ilki gerçekleştirilen Sosyal Hizmet Gençlik Kampının 19-21 Şubat 2016 tarihleri arasında ikincisi gerçekleştirilmiştir.

Kamplara ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız

Puan:
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen Cevabı Aşağıya Giriniz: