Akademik İlanlar

Profesör ve Yardımcı Doçent İlanı

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü’ne 1 (bir) Profesör ve 1 (bir) Yardımcı Doçent alınacaktır. Profesör kadrosu için aranan şart: “Doçentliğini Sosyal Hizmet alanında almış olmak”tır. Yardımcı Doçent kadrosu için aranan şart: “Sosyal Hizmet alanında doktora yapmış olmak” tır.

Profesör Kadrosuna Müracaat Edeceklerin: Dilekçeleri ekinde özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, yayın listesini,  bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 6 takım dosya ile,

Yardımcı Doçent Kadrosuna Müracaat Edeceklerin: Özgeçmişleri, doktora veya uzmanlık belgesinin noter tasdikli sureti ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile başvurmaları gerekmektedir.Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınav tarihleri daha sonra belirlenecek ve adayların başvurdukları birim tarafından duyurulacaktır.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul’ca denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Müracaatlar 25 Ağustos 2016 tarihine kadar İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektörlüğü’ne şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Konu hakkında gerekli bilgilere www.esenyurt.edu.tr web adresinden ulaşılabilir.

Araştırma Görevlisi İlanı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü’ne 1 (bir) Araştırma Görevlisi alınacaktır. Kadro için aranan özel şart: “Fakültelerin Sosyal Hizmet veya Sosyoloji Bölümü lisans mezunu olmak, Sosyoloji veya Sosyal Hizmet Anabilim Dalında tezli yüksek lisans yapmış olmak” tır. Adayların YDS’den en az 50 puan almaları gerekmektedir. Son başvuru tarihi 19.08.2016 Cuma günüdür.

https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=51299

Öğretim Görevlisi İlanı

İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü’ne 1 (bir) Öğretim Görevlisi alınacaktır. Kadro için aranan özel şart: “Fakültelerin veya yüksekokulların 4 yıllık Sosyal Hizmet, Psikoloji veya Sosyoloji  bölümlerinin birinden mezun olup, belgelendirmek kaydıyla alanında en az 2 yıllık deneyime sahip olmak” tır. Son başvuru tarihi 23.08.2016 Salı günüdür.

https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=51349

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen Cevabı Aşağıya Giriniz: