Akademik Kadro İlanı

Yardımcı Doçent İlanı !

Nişantaşı Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümüne 1 Yardımcı Doçent alınacaktır. Kadro içinin aranan şart: Psikoloji alanında yüksek lisans ve doktora yapmaktır.

2547 Sayılı Kanunun 23. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Doçent /Yardımcı Doçent adayların; anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçe, özgeçmiş, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların Hizmet Belgelerini, Bilimsel Çalışma Yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek Fakülte/MYO Sekreterliğine başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).
İlanın yayımlandığı tarihten (27.04.2016) itibaren 15 (on beş) gün içerisinde; Nişantaşı Üniversitesi Sadabad Kampüsüne şahsen dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan veya posta ile yapılan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir.

ADRES:
Nişantaşı Üniversitesi
Hasbahçe Cad. No: 88 Kağıthane/İSTANBUL Telefon: 0 212 2101010

Öğretim Görevlisi İlanı !

Nişantaşı Üniversitesi Nişantaşı Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümüne 1 Öğretim Görevlisi alınacaktır. Aranan özel şartlar: Sosyal Hizmet bölümü lisans mezunu olmak ve alanında en az iki yıl deneyime sahip olmak. Kadro ile ilgili dil şartı aranmamaktadır. Son başvuru tarihi 04 Mayıs 2016 Çarşamba günüdür.

Detaylı bilgi için tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen Cevabı Aşağıya Giriniz: