Mini Oyun Sahası Projesi

475

Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü son sınıf öğrencileri Pakize KÜÇÜK, Sevgi GEMİ, Esra KAT, Fadime DEMİR, Ayşe KESKİN, Leyla SÜLEYMANOĞLU ve KTO Karatay Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü son sınıf öğrencisi Mehmet KARABAŞ, blok uygulama kapsamında stajlarını yaptıkları Atça Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin bahçesine Mini Oyun Sahası yaptırmışlardır.

Kauçuk zeminden oluşan ve 60 metrekarelik bir büyüklüğe sahip Mini Oyun Sahası; basketbol, voleybol ve futbol oynamaya elverişli şekilde yaptırılmıştır.

Mini Oyun Sahası Projesinin maliyeti 11.300 TL olup maliyet çeşitli sponsorlar tarafından karşılanmıştır. Sponsor arayışında birçok kişi ve kuruluşla görüşen öğrenciler, engelli çocukların daha güvenli bir ortamda çeşitli fiziksel aktiviteler gerçekleştirebilmesini amaçlamışlardır.

sosyalhizmethaber.com olarak KPSS döneminde olmasına rağmen engelli çocukların rahatlığı için çabalayan proje ekibini gönülden tebrik ediyoruz ve aynı güzellikteki çalışmalarını meslek hayatlarında da sürdürmelerini temenni ediyoruz.

Resim3Resim4

 

Resim5

Resim7Resim9 Resim8

Puan:
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen Cevabı Aşağıya Giriniz: