KÜÇÜK YÜREKLERE BÜYÜK UMUTLAR

Merhaba arkadaşlar.

Biruni Üniversitesi Sosyal Hizmet Kulübü olarak Lösemili Çocuklar Haftası’nda onların yanında olduğumuzu hissetmeleri için geçtiğimiz günlerde bir kermes etkinliğini düzenledik ve geliri Lösev’e bağışladık.

Yapılan etkinlik bu ama ben duygularımı size kısaca aktarmadan edemeyeceğim.

Kulübe bu sene başkan seçildim yalan olmasın 3 hafta ya oldu ya olmadı bu yüzden biraz korkum vardı açıkçası. Çünkü vize haftasına bir hafta kaldı ve kermes için birilerinin evden yiyecek bir şeyler yapıp getirmesi gerekiyordu ayrıca standda 2 gün boyunca bekleyecek birileri ama bu sefer korktuğum başıma gelmedi. Kulübümüzün whatsap grubuna arkadaşlar böyle böyle bir etkinliğimiz var dediğim an mesaj kutum bir anda doluverdi. Çünkü hepimizin amacı aynıydı, bir çocuğun dahi olsa yüzünü güldürmek, mutlu etmek ve bu vizelerden daha ağır bastı gönül terazimizde.

2 günde hem stand masamız hem de kumbaramız doldu.Bankaya topladığımız geliri yatırırken öylesine mutluydum ki düşündükçe tebessümler eksik olmuyor yüzümden. Hele bugün attıkları maili görünce sevinçten gözlerimin yaşarmasına engel olamadım.

Bu etkinliğin böylesine güzel geçmesinde katkısı bulunan öncelikle bana görevli olarak yardımcı olan arkadaşlarıma, Biruni Üniversitesi Sosyal Hizmet Kulübüne, tüm Biruni öğrencilerine vee tabiki bize her zaman arkamızda olduklarını söyleyen değerli Biruni Üniversitesi hocalarına çok teşekkür ederim. 

Birazcık yardımımız dokunabildiyse ne mutlu bizlere. 🙂 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen Cevabı Aşağıya Giriniz: